מנוף הרמה לגובה

עבודות גינון, הובלה וחשמל מצריכות שימוש עם מנוף הרמה לגובה

עבודות גובה, הן אתגר לא פשוט ומי שעוסק במלאכה זו, חייב בהכשרה מתאימה ורישיון בעבודה בגובה מטעם משרד התמ"ת. ישנן הנחיות מפורשות של בטיחות קפדנית וכן, ציוד מקצועי מתאים להגנה על העובדים בגובה. מנוף הרמה לגובה, הוא אחד מהפתרונות המכאניים והטכנולוגיים הדרושים ביותר בענפים שונים.  המנוף עומד בעומסים גבוהים ויכול להגיע לגובה רב. זו הסיבה שרבים משייכים מנוף לענף הבניה, אך היום במנופי הרמה, משתמשים בעבודות שונות כגון: הובלות מקומה גבוהה של ריהוט כבד כגון פסנתר שקשה יהיה להובילו מחדר המדרגות או מהמעלית, בעבודות גינון כגון גיזום, עבודות חשמל ועוד.

גם במועצות רבות ועיריות, משתמשים עם מנוף הרמה לעבודות תחזוקה שונות וכן, תיקון של עמודים, רמזורים ועוד. גם משפחות רבות, העוברות לגור בבניינים גבוהים, אמנם ייהנו מהנוף המרהיב, אך מצד שני, כאשר יש להעביר את הריהוט לבית, קל יהיה יותר להעביר חלק גדול מהריהוט הכבד באמצעות החלון של הסלון בדירה באמצעות המנוף.

מנוף הרמה לגובה בגיזום עצים

חברות גינון רבות, משתמשות עם מנוף הרמה לגובה, היות וישנם עצים שהם מסוכנים ויש לגזום אותם, במיוחד אם החורף מתקרב. יש לקבל רישיון מיוחד לגיזום העצים, כך שברגע שניתן רישיון זה, ניתן יהיה לבצע את הגיזום עם אנשי מקצוע שמומחיותם הינה גיזום עצים גבוהים שזה די מורכב לגזום או לחתוך אותם. אם אתם מעוניינים לשכור מנוף, יש צורך בידע רב לגבי סוג המנוף. בשוק, קיימים כמו סוגים של מנופים ויש להבחין את הצורך הספציפי של המנוף שבו אתם מעוניינים.

חברות הובלה רבות, משתמשות באופן שוטף עם מנוף הרמה להעברת דירה כאשר הדירה נמצאת בקומה גבוהה ולא ניתן להעביר חפצים כבדים כגון מזנון גדול וכבד ואפילו ריהוט באמצעות המעלית או אפילו חדר המדרגות, עבודה זו, נעשית בדיוק רב ע"י מספר אנשים, כאשר הנהג מכוון את המנוף , אדם שנמצא ליד המנוף מכוון נכון ומעניק הוראה למפעיל המנוף והאדם הנמצא בדירה מסייע לחלץ את החפצים מהמנוף.

מנוף גם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים או לסיעודיים

חברות המייצרות מנופים מסוגים שונים, ייצרו גם מנוף הרמה לבית המסייע לאנשים מוגבלים כגון נכים או קשישים, לרדת ממיטתם או לכיסא הגלגלים. מנוף זה הינו קטן מאוד, אך באמצעותו הטיפול באנשים מוגבלים הינו יעיל ונוח והוא בטיחותי. יש לרכוש את המנוף, כאשר אתם מציינים את משקלו של המטופל, כך שניתן יהיה להתאים את העומס על פי משקל החולה. מנופים אלה, ניתן למצוא בבתי חולים, בתי אבות לחולים סיעודיים ובבתים הפרטיים שבהם ישנן מטפלות צמודות.

חברות שונות לאספקת מנופים, עובדות על פי הציוד שיש להן ולכן יש למצוא את המנוף המהיר בעיר, אשר יספק בזמן סביר ויתחשב בדרישות והצרכים של אנשים שזקוקים בדחיפות לשירותי מנוף שונים. ישנן חברות המספקות באופן קבוע מנופים עם מפעילים מקצועיים, למשל כאשר מתחזקים חלונות משרדיים של בנייני משרדים גבוהים כגון גורדי שחקים.

חברות וותיקות המספקות מנופים מסוגים שונים

על מנת למצוא חברה שתעניק לכם שירות יעיל ומנופים בטיחותיים וכן, מפעילי מנוף, יש לפנות לחברה וותיקה ומוכרת, כאשר אתם יודעים כי יש לה צי שלם של מנופים וכאלה שהם חדישים במיוחד ועוברים כל העת בדיקות בטיחות. חברת הורוביץ שירותי מנוף והובלה, הינה אחת החברות המוכרות בארץ והיא מעניקה שירות מקצועי ואדיב מזה שנים רבות לתחומים רבים שבהם נדרשים בהם שירותי מנוף.

מנוף הרמה לגובה

תפריט נגישות